KONST / Litografier / Färglitografi 12433536
nr 1243 3536
Gösta Werner
(1909-1989), Sverige
Färglitografi, Signerad, daterad -81,131/360. Signerad. Motivet: 49x64
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 25 mars 2019
kl 18:44:10
300 kr
400 kr
Gösta Werner
Läs mer om Gösta Werner